TWÓJ ROZWÓJ

Indywidualny plan rozwoju
 

1

Jasne reguły. Bezpłatna konsultacja

Pierwszym krokiem w rozwoju z nami jest bezpłatne zdiagnozowanie Twoich potrzeb, określenie etapu, na którym się znajdujesz oraz wstępne nakreślenie indywidualnego planu rozwoju.  Ponadto masz okazję całkowicie za darmo wypróbować nasze metody prazy oraz filozofię uczenia. Dzięki temu od razu wiesz, na co się decydujesz, a my możemy przeprowadzić wywiad i diagnozę głosu, które pozwolą nam precyzyjnie zatroszczyć się o Twój głos już od pierwszej lekcji.

Na konsultację przygotuj:

  • utwór muzyczny z podkładem (jeśli nie jest dostępny w internecie)
  • badania, konsultacje lekarskie, laryngologiczne lub foniatryczne, jeżeli takie posiadasz.
 

2

Start nauki. Treningi indywidualne

Kolejnym krokiem jest indywidualny trening emisji głosu pod okiem jednego z naszych ekspertów. Do dyspozycji masz zajęcia z emisji w śpiewie, mowie oraz rehabilitację głosu. Przeprowadzimy wtedy pogłębioną diagnozę Twojego głosu, która pozwoli na precyzyjną ocenę etapu Twojego rozwoju. Pokażemy Ci filary emisji głosu z perspektywy naszej metody, rzucimy światło na to jak oddychać oraz jak używać aparatu artykulacyjnego i fonacyjnego. Dzięki sprawdzonym metodom pracy zaczynasz rozumieć łączące je mechanizmy. Masz wiedzę, dzięki której za chwilę rozwiniesz skrzydła.

 

3

Ciągły rozwój. Indywidualny plan rozwoju

W tempie przystosowanym do Ciebie zmierzamy w głąb procesu, by całościowo zadbać o Twój rozwój w kierunku sceny i autoprezentacji. Nabywasz umiejętności, które przydają się ew wszystkich obszarach życia, szczególnie tych  związanych z szeroko pojętym rozwojem zawodowym. Dzięki ciągłej analizie postępów możemy skutecznie czuwać nad Twoim harmonijnym rozwojem. W tym momencie do pracy przystępują nasi eksperci od ruchu scenicznego, wizerunku, stylu, pracy przed kamerą, twórcy tekstów, aranżacji i wielu innych! Działamy zgodnie z Twoim indywidualnym planem rozwoju, dopasowanym do Twoich potrzeb i możliwości. Teraz rozwijasz skrzydła, by polecieć naprawdę wysoko!

 

4

Praca na celach. Praktyka i samodzielność

W Laboratorium Śpiewu i Mowy prowadzimy Cię do sukcesu. Dla nas liczą się rezultaty wspólnej pracy i Twoje wymierne z niej korzyści, dlatego w ramach zajęć będziesz praktykować na scenie, nagrywać w profesjonalnym studiu, tworzyć autorskie kompozycje oraz  skorzystasz z promocji na naszych kanałach i w mediach społecznościowych. Zrobimy wszystko, by zmotywować Cię do dalszej pracy. Będziemy wyznaczać punkty kontrolne, budować w Tobie pewność siebie i dawać Ci ogromną satysfakcję. Pamiętaj, że naszą podstawową dewizą jest "Tak uczyć, żeby nauczyć"! Chcemy, byś już wkrótce stał stabilnie i samodzielnie przed publicznością.

parallax background

Porozmawiajmy

Zadzwoń, napisz, zdzwońmy się na video - jak Ci wygodnie. Ważne, żebyś zrobił/a pierwszy krok w rozwoju swojego głosu, wystąpień publicznych i obycia ze sceną. Umów się na bezpłatne konsultacje i rozpocznij drogę na szczyt już dziś!

Jesteśmy jedynym laboratorium, które ma tylko doskonałe wyniki.