Metoda Pracy

Nasza autorska metoda jest realizacją naszych priorytetów: jakości i relacji. Za jej pomocą nasi Trenerzy zatroszczą się o Twój konkretny i stały rozwój w sposób wspierający i energetyczny. Dodadzą światło, podniosą skrzydła i sprawią, że staniesz się świadomym i samodzielnym wokalistą, mówcą oraz osobą występującą przed publicznością. 

Mówi się, że żeby być skutecznym na scenie i porywać słuchaczy, wystarczy odwołać się do swojej wrażliwości  i odszukać w sobie artyzm. My wiemy, że nie ma sensu zaczynać od poszukiwań artystycznego wyrazu, gdy nie zna się zasad gry na instrumencie, zwanym ludzkim głosem.

Dlatego metoda pracy w Laboratorium Śpiewu i Mowy jest:

  1. Konkretna, bo w sposób uporządkowany tłumaczy poszczególne etapy powstawania głosu
  2. Logiczna, ponieważ jedno wynika w niej z drugiego
  3. Zrozumiała i prosta w odbiorze, bo oparta na naturalnych odruchach organizmu
  4. Drobiazgowa, by przygotować Cię do scenicznej samodzielności w przyszłości

Mówi się, że żeby być skutecznym na scenie i porywać słuchaczy, wystarczy odwołać się do swojej wrażliwości  i odszukać w sobie artyzm. My wiemy, że nie ma sensu zaczynać od poszukiwań artystycznego wyrazu, gdy nie zna się zasad gry na instrumencie, zwanym ludzkim głosem.

Nasz sposób daje Ci możliwość podążania za naturalnością intencją wynikającą z tzw. pozycji mowy. Podstawą jest artykulacja, dlatego ćwiczenia i wprawki opieramy na tekstach, słowach oraz głoskach.  Działając na wyobraźnię, precyzyjnie tłumaczymy fizjologiczne zjawiska zachodzące w Twoim aparacie głosowym. 

Osiągnęliśmy mistrzostwo w tłumaczeniu tak, zdawać by się mogło, abstrakcyjnych zjawisk jak oddech, przestrzeń w głosie, otwarcie i krągłość dźwięku czy rezonans.

Metoda w etapach:

TROSKA

W pierwszym kroku zajmujemy się Twoim instrumentem — głosem. Troszczymy się o jego zdrowie i kondycję. Wskazujemy kierunki i obszary jego rozwijania oraz uczymy Cię podstaw emisji.

ŚWIATŁO

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, treningowi i wprawnemu uchu naszego Trenera, szlifujesz rzemiosło, wdrażasz nawyki i wprowadzasz w mięśnie odpowiednią rutynę. Stosujesz poprawne techniki automatycznie, jednocześnie zwiększając swoją świadomość.

SKRZYDŁA

Na tym etapie odnajdujesz swoją wrażliwość i stajesz się artystą. Umożliwiamy Ci wszechstronny rozwój pod okiem najlepszych specjalistów, odnajdujemy i wspieramy Twoje mocne strony i umożliwiamy praktykę przed publicznością.

SAMODZIELNOŚĆ

Na ostatnim etapie rozpoczynasz swoją wielką przygodę ze sceną i publicznością. Pokazujemy Ci ścieżki promocji, planujemy dalsze etapy rozwoju i mocno trzymamy kciuki za Ciebie. Zawsze zostajemy w kontakcie, by zapewnić Ci niezbędne wsparcie.

parallax background

Porozmawiajmy!

Zadzwoń, napisz, zdzwońmy się na video - jak Ci wygodnie. Ważne, żebyś zrobił/a pierwszy krok w rozwoju swojego głosu, wystąpień publicznych i obycia ze sceną. Umów się na bezpłatne konsultacje i rozpocznij drogę na szczyt już dziś!

Jesteśmy jedynym laboratorium, które ma tylko doskonałe wyniki.