parallax background

O nas

Poznaj ludzi, których misją jest uczenie. Ekspertów w swoich dziedzinach i w pracy z ludźmi takimi jak Ty - pełnymi marzeń i pasji, mierzącymi się z nadmiarem informacji i bardzo wrażliwymi.

Są konkretni, doskonale znają metody pracy Laboratorium Śpiewu i Mowy, mają fantastyczną energię i podejście do uczniów. Nauczą Cię rzemiosła i obudzą w Tobie artystę. Będą wymagać, ale też dmuchać w Twoje skrzydła, aż doprowadzą Cię do samodzielności.

Nasz Zespół:

 • Zajęcia wokalne w Laboratorium Śpiewu i Mowy znacznie poszerzyły moje horyzonty wokalne. W tym miejscu cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm wszystkich instruktorów, wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy, bardzo sympatyczną atmosferę oraz otwartość i służenie pomocą w każdym wymagającym tego przypadku.
  Hubert Ceglarek
 • Zdecydowanie polecam tę szkołę śpiewu każdemu, kto marzy o rozwijaniu swoich wokalnych umiejętności, niezależnie od poziomu zaawansowania. Od pierwszej lekcji czułam się niezwykle mile widziana i wspierana przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy. Metody nauczania są nowoczesne i skuteczne, a atmosfera w szkole jest niezwykle motywująca. Co więcej, szkoła oferuje szeroki zakres gatunków muzycznych, co pozwoliło mi odkryć i rozwinąć własne zainteresowania muzyczne. Na zajęciach nie tylko nauczyłam się technik wokalnych, ale także zyskałam pewność siebie na scenie, co było dla mnie ogromną wartością dodaną. Organizowane przez szkołę koncerty i występy dają możliwość zdobycia cennego doświadczenia sceniczne i prezentacji swoich umiejętności przed publicznością, co jest nieocenionym doświadczeniem dla każdego artysty. Podsumowując, moje doświadczenie z tą szkołą śpiewu jest niezwykle pozytywne i przekroczyło wszystkie moje oczekiwania. Nie tylko rozwinęłam swoje umiejętności wokalne, ale również zyskałam cenne doświadczenia i nowych przyjaciół. Z całego serca polecam tę szkołę każdemu, kto chce podążać ścieżką muzyczną.
  Marika Kołakowska
 • W pracy z głosem ważne jest odkrycie siebie, swojej barwy. To proces, który trwa i bardzo ważne jest, aby w tym procesie wytrwać i nie poddawać się - trenerzy bardzo w tym pomagają... Doceniam, że mogłam powierzyć mój głos Magdalenie Kot i obserwować jak rośnie w siłę... Motywacja, wsparcie, profesjonalizm, prawda o sobie, praca nad najdrobniejszymi szczegółami, nie odpuszczanie, rozwiązanie na każdy problem - to właśnie Laboratorium Śpiewu i Mowy. Dziękuję
  Magdalena Mazurkiewicz
 • Laboratorium Śpiewu i Mowy jest nie tylko miejscem, gdzie można nauczyć się śpiewać pod czujnym okiem najlepszych trenerów, ale także stanowi przestrzeń do zawierania nowych znajomości i nawiązywania przyjaźni. Dzięki mojej fantastycznej trenerce, Magdalenie Kot, udało mi się znacząco rozwinąć moje umiejętności, teraz wykonuję repertuar, o którym kiedyś mogłam tylko pomarzyć. Z całego serca polecam Laboratorium Śpiewu i Mowy.
 • Dzięki laboratorium śpiewu, a zwłaszcza Pani Magdzie Kot, z którą mam zajęcia ,miałam szansę niesamowicie się rozwinąć .Nie chodzi tutaj tylko o poprawną technikę śpiewania, czy pracowanie przeponą ale i o, nabytą pewności siebie, czy umiejętność radzenia sobie ze stresem. Wiedza jaką posiada Pani Magda jest ogromna, a na dodatek, zawsze wysłucha, co w gruncie rzeczy nie jest przecież częścią jej pracy. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i z sercem, a lekcje śpiewu to jedna wielka przyjemność, zwłaszcza w takiej atmosferze.
 • Jestem w Laboratorium drugi rok. Uważam, że zajęcia są prześwietne i bardzo pomagają mi w rozwijaniu moich pasji - śpiewu i tańca. Wszyscy trenerzy są nie tylko cudownymi nauczycielami, ale też wspaniałymi ludźmi. Przynoszą mnóstwo pozytywnej energii i profesjonalnej wiedzy. Uwielbiam to miejsce i Wszystkich tych, którzy je tworzą. Tutaj nauka staje się przyjemnością! Bezcenne są również więzi, które powstają pomiędzy uczniami. Zajęcia zespołu Funk The Voice są najlepsze na świecie!! Szczególnie mocno ściskam Panią Karinę, Panią Kamilę, Panią Magdę i Panią Rafaelę.
 • Laboratorium Śpiewu i Mowy to najlepsze miejsce do nauki śpiewu w całym Wrocławiu. Długo szukałem dobrego nauczyciela śpiewu aż trafiłem tutaj, na letnie warsztaty wokalne. Pracowałem wtedy z cudowną kadrą, przy której postanowiłem zostać na dłużej. Teraz chodzę regularnie na zajęcia i widzę naprawdę duże postępy! Polecam to miejsce wszystkim osobom, które chcą rozpocząć naukę śpiewu, czy też rozwinąć swój talent.
  Maksymilian Stryjski
 • Miałam szczęście zacząć moją przygodę ze śpiewaniem w Laboratorium Śpiewu i Mowy, zupełnie od zera, nie wiedząc nic o technice wokalnej i mając potworne problemy z intonacją. Jedyne co miałam to chęć do pracy i dzięki regularnym treningom z Panią Agnieszkę Maciejewską, z osoby nie trafiającej w dzięki podczas rozśpiewek, stałam się wokalistką, która pisze własne piosenki i nie boi się improwizować na scenie.

  Porozmawiajmy!

  Zadzwoń, napisz, zdzwońmy się na video - jak Ci wygodnie. Ważne, żebyś zrobił/a pierwszy krok w rozwoju swojego głosu, wystąpień publicznych i obycia ze sceną. Umów się na bezpłatne konsultacje i rozpocznij drogę na szczyt już dziś!

  Jesteśmy jedynym laboratorium, które ma tylko doskonałe wyniki.